Poznajmy się!

Witaj!

Cześć! Zastanawiasz się skąd wzięła się Marpla? Chętnie powiem Ci coś o sobie.

Mam na imię Marcelina i szyję odkąd pamiętam. W moim życiu pojawiały się mniejsze i większe projekty, ale szyć na serio serio zaczęłam w 2016 roku kiedy urodziła się moja młodsza córka. Nosiłam ją w chuście, bo bardzo trudno było mi znosić wózek z trzeciego piętra, tym bardziej, że wokół mnie jak satelita krążyła jeszcze dwulatka. Torebka odpadała, bo… dosłownie odpadała. Bardzo chciałam mieć wszystkie ważne rzeczy pod ręką więc uszyłam pierwszą nerkę. Miała pasować do chusty. Pasowała, ale nie była idealna.

Rok zajęło mi dopracowywanie i dopieszczanie wykroju nerek w klasycznej odsłonie, które możesz zobaczyć w sklepie. To był bardzo pracowity rok biorąc pod uwagę opiekę nad dwiema małymi istotkami, ale udało się. Te nerki to moje „trzecie dziecko”. Teraz mogę się nim z Tobą podzielić! (jakkolwiek to brzmi 😀 )

marcelina
maszyna

Kocham to co robię.

Uwielbiam szyć! Kocham tworzyć, zachwycam się każdorazowo procesem powstawania nowej rzeczy. Wkładam w to całe swoje serce, zawsze staram się żeby uszyte przeze mnie rzeczy były dopracowane w najmniejszym detalu, boję się nierzadko, że coś mi umknie, choćby to miała być maleńka niteczka, która wystaje. Dlatego każdy przedmiot przed wysyłką oglądam z różnych stron i pod różnym kątem.Chcę żeby zamówiony przez Ciebie produkt zadowolił Cię w stu procentach, właśnie dlatego możesz personalizować zamówienie, razem wybierzemy materiał wierzchni i dodatki. Możesz wybierać spośród tego, co jest dostępne na stronie, ale jeśli szukasz czegoś więcej – śmiało napisz do mnie, razem na pewno wymyślimy coś fajnego.

Marpla jest też na: